İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Müdürleri Toplantısı
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR başkanlığında , Kaymakamlık salonunda toplantı yapıldı. Toplantıya İlçe şube müdürleri sayın Beyhan GÖKDEMİR ve sayın Mustafa YAYLALI , okul müdürleri ve ilçe iş güvenlik uzmanı sayın Teoman YILDIRIM katıldılar. Toplantı başında söz alan , İş Güvenliği Uzmanı sayın Teoman YILDIRIM, okullardaki , iş güvenliği konularıyla ilgili bilgilendirmede bulundu. Gündem maddelerine geçilen toplantıda ; Eğitim bölgelerinin belirlenmesi çalışmaları, E Müfredat girişlerinin zamanında yapılması, öğrenci devamsızlık takibinin izlenmesi,8. Sınıf öğrenci ve velilerin rehber öğretmen tarafından Kültür Merkezi´nde liseye geçiş sistemi ile liselerinin tanıtımı hakkında seminer ile bilgilendirilmesi , her okulun yetim kardeşi var projesinde ulaşılan 7 sayısının 10´a yükselmesi, Tübitak projeleri ve Orav Seminerlerinin önemi , Beslenme ve Beyaz Bayrak projelerine tüm okulların baş vurması, 23 Nisan ve 19 Mayıs kutlama programlarının planlanması, İlçede düzenlenen ve Kaymakamlık oluru alınan seminerlere öğretmenlerinin katılımın sağlanması konuları görüşüldü.![Okul Müdürleri Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2018_03/21234820_IMG-20180321-WA0004.jpg)