İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Müdürleri Başarı Belgesi Aldılar
10.10.2018 tarihinde Kaymakamlik Toplantı Salonunda ilce Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR Şube Müdürleri Sayın Haluk DEMİRAĞ ve Sayın Özcan KESKIN okul müdürleri ile toplandı.Toplantıda sırasıyla Bakanlık Müfettişlerinin kritik aldığı noktalar, Erasmusdays, Yetenekten Kariyere Projesi çalışmaları görüşüldü.Toplantının sonunda Ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR , Okul Müdürlerine Başarı Belgelerini takdim edip tebriklerini sundu.![Okul Müdürleri Başarı Belgesi Aldılar](/meb_iys_dosyalar/2018_10/11173942_FB_IMG_1539268149138.jpg)