İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Kordinatorlerine Tubitak Semineri
TÜBİTAK il temsilcisi Prof.Dr.Hakan Türkmen, Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Foça İlçe Milli Eğitim bünyesindeki okul temsilcilerimiz ile buluşarak 4004.4005.4006.4007 hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Toplantıda bilim kültürünün okullarda yaygınlaşmasını,bilim ve teknoloji arasındaki etkileşimin ,etkinlikler yoluyla kavratılmasını amaçlandıklarını ve bu amaç doğrultusunda çalışma yapacak öğretmenlerimizin her zaman yanında olacaklarını ifade etti![Okul Kordinatorlerine Tubitak Semineri](/meb_iys_dosyalar/2018_09/20235608_FB_IMG_1537476685926.jpg)