İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerle İftar Yemeği
Foça İlçe Milli Eğitim müfürü sayın Yüksel AKAR Foça Spor Lisesi pansiyonunda kalan öğrencilerimizle ilk iftar bulusmamızı gerçekleştirdi . Okul yöneticilerimiz sayin Levent KOYUNCU, sayin Özcan KESKİN, sayin Aydın DALGİC ve sayin Yasemin SİMAVLİ ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı başkanı sayın İclal KOCDAR´a yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.o![Öğrencilerle İftar Yemeği](/meb_iys_dosyalar/2018_05/17124129_FB_IMG_1526549282851.jpg)