İZMİR FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ögep/Dögep/Yögep toplantıları yapıldı

Ögep/Dögep/Yögep toplantıları yapıldı

    

      06.04.2022 tarihinde  Foça Cemil Midilli İmam Hatip Ortaokulu'nda   Bağarası Cemil Midilli İmam Hatip Müdürü Selçuk Dündar ve Müdür Yardımcısı Gülsel Koçak ve ilçemiz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımları ile şubat mart ayları  DKAB Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP), Yönetici Gelişimi Planı (YÖGEP) ve Öğretmen Gelişimi Programı (ÖGEP) toplantısı gerçekleştirilmiştir.

    Dökep toplantısında ülkemizin din eğitimine, ilmi, tarihi ve kültürel  mirasına katkıda bulunan bilim insanlarının ve öncü şahsiyetlerin biyografilerin din kültürü öğretmenlerince izlenmesi gerçekleştirilmiş,Yögep toplantısında Kültür ve Medeniyetimizin eğitim yönetim anlayışını klasik eserlerden ve temel metinlerden seçilen bölümlerin okunması, değerlendirilmesi ve özgün düşüncelerinin tespiti yapılmış, Ögep  toplantısında şubat ve mart aylarında okuilarda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri  öğretmenler tarafından görüşüldü.

07-04-2022

 07-04-202207-04-2022

Fevzi Paşa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No.64 Foça/ İZMİR - 0232 812 11 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.