İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nasreddin Hoca Fikralari Canlandırma Yarışmaları
Gerenköy İlkokulu ' nun büyük başarısı ... Akşehir Belediyesi tarafından 3.düzenlenen Naseddin Hoca Anma Günleri kapsamında gerçekleştirilen "Nasreddin Hoca Fıklaraları Canlandırma Yarışmasına" ilçemizi temsilen Gerenköy İlkokulumuzun 3/A sınıfı öğrencileri, özel okulların da katıldığı müsabakada 1. Olarak ilçemizi ve ilimizi Konya'da yapılacak Türkiye finallerine gitmeye hak kazanmıştır. Öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi kutlarız.![Nasreddin Hoca Fikralari Canlandırma Yarışmaları](/meb_iys_dosyalar/2019_05/23185503_FB_IMG_1558626555871.jpg)