İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nadire Sanlı İlkokulu´ndan Mehmetçiğe Destek
YENİBAĞARASI NADİRE SANLI İLKOKULU’NDAN MEHMETÇİĞE DESTEK Yenibağarası NADİRE SANLI İLKOKULU’nda yürütülen etwinning projesi kapsamında hazırlanmış olan magnetleri sınır ötesi nde görev yapan askerlerimize 18 /Mart’ta ellerinde olacak şekilde ulaştırmak için Jandarma Komando Okulu’nda Afrin’e gidecek askerlerimize düzenlenen törende teslim edilmiştir.Nadire Sanlı İlkokulu’na duyarlılıkları için teşekkür ederiz.![Nadire Sanlı İlkokulu´ndan Mehmetçiğe Destek](/meb_iys_dosyalar/2018_03/15152133_IMG-20180313-WA0013.jpg)