İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Muhtarlar Günü
Foca Kaymakamı, Garnizon Komutanı, Belediye Başkan Vekili Değerli Muhtarlarımiz, Kurum müdürleri Siyasi partilerin temsilcileri ve Foça halkının da katılımıyla Muhtarlar Günü Çelenk Koyma Töreni yapıldı.Muhtarların celenginin Atatürk Anıtına sunulmasinin ardından Saygı Duruşu ve Istiklal Marşına gecildi.Fevzi Pasa Muhtarının günün anlam ve önemi konusmasindan sonra program sona erdi.![Muhtarlar Günü](/meb_iys_dosyalar/2018_10/20011051_FB_IMG_1539967628706.jpg)