İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Bakanımıza Teşekkür Ederiz
Sayın Bakanımıza Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz. İlçemizde de hemen hemen tüm okullarda sahiplenilen hayvan dostlarımız mevcuttur. Zaman zaman sizinle bu dostlarımızın fotoğraflarını paylaşacağız. Sevgiyle kalalım.Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK 'UNpaylasimi" Pergel barınaktan geldi. Okullarımızın da alabilmesi için bir çalışma başlattık. "Bir bu mu kaldı?" dediler. Emin olun, müfredata hayvan sevgisine dair bir yazı koymakla, okul bahçesine çocuğun seveceği, günaydın diyeceği bir can koymak arasında, "sevgi" kadar büyük bir fark var."![Milli Eğitim Bakanımıza Teşekkür Ederiz](/www/images/mansetresim.png)