İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mevlid-I Nebi Etkinlikleri kapsamında şiir dalında il birincimiz
İzmir Il Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, " Mevlid-i Nebi Etkinlikleri " kapsamında Hz. Peygamber ( SAV ) sevgisi ve O´nun eğitim yöneticiliği, müminlerin birliği bilincinin aşılanması amacıyla düzenlenen, il geneli resmi / özel tüm lkokullar öğrencileri arasında Resim, Ortaokullar öğrencileri arasında Şiir , Lise öğrencileri arasında Kompozisyon Yarışması ´ nda; Foça Necla Merkez Orta Okulu´nda 7. Sınıf öğrencimiz Metehan AKAR " " Öğretmen Sensin " adlı şiiri ile, Izmir Birincisi olmuştur. Öğrencilerimiz ödülünü okul müdürü ile beraber 29 / 11 / 2017´de Çiğli Özel İAOSB Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ´ nde yapılan törende aldı.![Mevlid-I Nebi Etkinlikleri kapsamında şiir dalında il birincimiz](/meb_iys_dosyalar/2017_11/29161147_IMG-20171129-WA0019.jpg)