İZMİR FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Menemen Ticaret Odası Başkanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İhtiyacı Olan Öğrencilerimiz için tablet yardımı.

Menemen Ticaret Odası Başkanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  İhtiyacı Olan Öğrencilerimiz için tablet yardımı.

 

Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet SÜSOY ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan SELEK Foça İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman MENEK'in makamında ziyaret ederek, kendisine ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere 11 adet Klavyeli Tablet teslim edilmiştir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteği ile hayata geçirilen '' TOBB Küçük Parmaklar'' kampanyası kapsamında her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere düzenli olarak yapılmakta olan eğitim yardımı sayesinde öğrencilerimiz eğitimlerine eksiksiz devam edeceklerdir.

 

Yardımları için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Menemen Ticaret Odası Başkanlığına teşekkür ederiz.16-03-202116-03-202116-03-2021

Fevzi Paşa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No.64 Foça/ İZMİR - 0232 812 11 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.