İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmetçiklerimize Mektup Gönderildi
FOÇA’DA İLÇE OKULLARINDA ÖĞRENCİLERİN MEHMETÇİĞE YAZDIĞI MEKTUPLAR Foça ilçe okullarımızda öğrencilerin Mehmetçiğe destek olmak için yazdıkları ,beşyüz adet mektup Mehmetçiğe gönderilmek üzere Foça Garnizon Komutanı sayın Yalçın PAYAL’e makamında teslim edildi.Teslim töreninde Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Bedia Midilli okul müdürü sayın Ayla BAYRAM ve birkaç öğrenci vardı. Mehmetçiğe gönderilecek mektupların hazırlanmasında emeği geçen okul müdürlerimize,öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.![Mehmetçiklerimize Mektup Gönderildi](/meb_iys_dosyalar/2018_03/27163755_FB_IMG_1522160927678.jpg)