İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MEHMETÇİĞE DESTEK
FOÇA KARATE ŞAMPİYONUMUZ KAAN YÜKSEL’DEN MEHMETÇİK VAKFI’NA DESTEK İstanbul’un ev sahipliğini yaptığı Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası’nın kayıtlarından elde edilen gelir, Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak amacıyla Türkiye Karate Fedarasyonu tarafından Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacaktır.26 Ülkeden 1672 sporcunun kayıt yaptırdığı Turnuva 10/ Mart Pazar günü sona erdi.İstanbul Beylikdüzü Spor Kompleksi’nde başlayan turnuvanın ilk gününde Minik ve Yıldızlar kategorisinde derece yapan isimler arasında yer alan , Foça Reha Midilli İlkokulu 3/A Sınıfı öğrencisi Karate şampiyonumuz KAAN YÜKSEL (8) yaş,+40 Kg. da ikinci olarak gümüş madalya kazandı.Türkiye’nin en köklü Turnuvalarından biri olan, ayrıca Mehmetçiğe yardım Teması ile ayrı önem kazanan Turnuvaya, katkıları için minik Karate şampiyonumuza teşekkür ederiz.![MEHMETÇİĞE DESTEK](/meb_iys_dosyalar/2018_03/15142921_Afrine_destek.jpg)