İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Masa Tenisi Turnuvası Yapıldı.
Masa Tenisi Turnuvasında kazanan öğrencilere Foça 11 Eylül Kapalı Spor Salonu´nda düzenlenen törenle madalyaları verildi.Küçük Kızlar ,Küçük Erkekler ile Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde yapılan Turnavadaki ödülleri, öğrencilere Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürleri sayın Beyhan GÖKDEMİR ve sayın Mustafa YAYLALI ile Foça Gençlik ve Spor Müdürü Sayın Emre ŞAHİN tarafından verildi.![Masa Tenisi Turnuvası Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_03/05180716_20180305_123533.jpg)