İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mart Ayı Vatandaşla Buluşma Toplantısı
Mart ayı Vatandaşla Buluşma toplantısı Bağarası Merkez Kıraathanesi´nde Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN ve kurum amirlerinin de katılımı ile gerçekleştirildi.Toplantının hemen ardından Bağarası Cemil Midilli Ilkokulu´nda Foça Ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Yunus EMRESEZER başkanlığında, Halk Egitim Müdürü Kemal BULUT, okul müdürleri, öğretmenler ve velilerin katılımı ile aylık toplantı yapıldı.![Mart Ayı Vatandaşla Buluşma Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_03/07183024_20190307_124734.jpg)