Mart Ayı DÖGEP-YÖGEP-ÖGEP Etkinliklerimiz Tamamlandı.
![Mart Ayı DÖGEP-YÖGEP-ÖGEP Etkinliklerimiz Tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/24130345_MART_AYI_DOGEP-YOGEP-OGEP_ETKYNLYKLERYMYZ_TAMAMLANDI.jpg)
Mart Ayı DÖGEP-YÖGEP-ÖGEP Etkinliklerimiz Tamamlandı.
Okullarımızın Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri öğrencilerimize '' Ülkemizin din eğitimine, ilmi, tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan bilim insanlarının ve öncü şahsiyetlerin biyografileri '' ( Yunus Emre, Mevlana vb.) hakkında okullarda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerince panolar hazırlandı ve hayatları ile ilgili bilgiler verilmiştir.
Toplantıya 1 Şube Müdürümüz, İlçemiz Bağarası Cemil Midilli İmam Hatip Ortaokulu Müdürü ve Müdür Yardımcısı, 7 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni katılım sağlamıştır.
ÖGEP kapsamında Kişisel Gelişim Alanında örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan eğitimcilerimiz ile ilgili online faaliyette bulunuldu.