İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LİSE ÖĞRENCİLERİNE SEMİNER
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Foça Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile hazırlanan " MUTLU BAKIŞ " projesi kapsamındaki Seminer İlçemiz lise öğrencilerine verildi. Foça Reha Midilli Kültür Merkezi ve Yenifoça Spor Lisesi ´ nde iki oturum olarak gerçekleştirilen seminerin Koordinatörü Foça İlçe Emniyet Müdürlüğü´nden Zeynel Abidin EVSEN ´ emeklerinden dolayi teşekkür ederiz.![LİSE ÖĞRENCİLERİNE SEMİNER](/meb_iys_dosyalar/2018_02/23220420_IMG-20180223-WA0060.jpg)