İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Lise Öğrenci Takımlarının Futbol Karşılaşması
19 Mayıs Atatürk 'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle düzenlenen Gençlik Haftası kapsamında, lise öğrencilerimizden kurulan futbol takımları arasında yarışmalar yapıldı.Futbol karşılaşmalarını izleyen Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN, Foça Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Yunus EMRESEZER, Gençlik ve Spor Müdürü Sayın Emre ŞAHİN ve Reha Midilli Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Murat TİLKİ öğrencilere başarılar dilediler. Karşılaşmalarda dereceye girenlere ödülleri 19 Mayıs 'da verilecek.![Lise Öğrenci Takımlarının Futbol Karşılaşması](/meb_iys_dosyalar/2019_05/15153708_20190515_114750.jpg)