İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Küçük Yazarın Ziyareti
Foça Bedia Midilli İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Deniz ER " DENİZ ´ İN HAYALLERİ " adlı bir kitap yazdı. Kitabında küçük hayallerin neler başarabileceğini anlatan minik yazar öğrencimiz Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN ´ i, Foça İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri sayın Beyhan GÖKDEMİR ve sayın Mustafa YAYLALI ´ yı okul müdürü sayın Ayla BAYRAM ve babasıyla birlikte ziyaret ederek , kitabını hediye etti. En büyük hayalinin iyi bir Balerin olmak olduğunu anlatan Deniz, devam ettiği ve bale eğitimi aldığı bir sanat merkeziyle önümüzdeki aylarda yurt dışı müsabakalara katılacağını ifade etti.Deniz´in hayallerinin gerçekleşmesi dileğimizle öğrencimize başarılar diliyoruz.![Küçük Yazarın Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_02/08003225_IMG-20180207-WA0012.jpg)