İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kozbeyli ilkokulu´nu Ziyaret
İlce Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR ile Şube Müdürü Sayın Haluk DEMİRAĞ Kozbeyli ilkokulunu ziyaret ederek yerel imkanlarla yapılan WC´lerin son durumunu yerinde incelemelerde bulundular.Ödenek konusunda destek olan Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali Hizmetler Daire Başkanı sayın Yunus DEREKAYA´a ilgileri için teşekkür ederiz.![Kozbeyli ilkokulu´nu Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_02/27231510_IMG-20190227-WA0033.jpg)