İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kızılay Foça Şubesi´nin Ziyareti
29-Ekim - 4 Kasım arası Kızılay Haftası nedeniyle Foça Kızılay Şube Başkanı Muharrem YEŞİLKAYA, Kadın Kolları Başkanı Selma SABAN, Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi Nurten DEMIRAĞ; Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN ´ i , Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR ´ ı ve Milli Eğitim Şube Müdürleri sayın Beyhan GÖKDEMİR ile sayın Mustafa YAYLALI ´ yı ziyaret ederek Kızılayın çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.![Kızılay Foça Şubesi´nin Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_11/03195811_20171103_105638.jpg)