İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kırtasiye Yardımı
Bağarası Cemil Midilli İlkokulu öğrencilerine, Bağarası Gençlik ve Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafindan Kırtasiye yardımı yapıldı. Kırtasiyelerin öğrencilere verilmesinde Foça Ilce Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ´ da katıldı. Derneğin, diğer okullarımıza da desteklerini esirgemeyeceklerini umut ederek yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.![Kırtasiye Yardımı](/meb_iys_dosyalar/2017_12/07211303_IMG-20171206-WA0002.jpg)