İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kazanım Değerlendirme Sınavı 7 ve 8. Sınıf Uygulaması Tamamlandı.
![Kazanım Değerlendirme Sınavı 7 ve 8. Sınıf Uygulaması Tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/26152811_PHOTO-2021-10-26-11-16-31_5.jpg)
Bakanlığımız tarafından Kovid-19 salgın sürecinden kaynaklı ortaya çıkan geçmiş öğrenme kayıplarının tespit edilerek değerlendirilmesi amacıyla ilk kez uygulanan kazanım değerlendirme sınavı, bugün ilçemiz okullarında 7 ve 8. sınıf öğrencileriyle gerçekleştirilmiştir.
Kazanım Değerlendirme Sınavı uygulaması esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Menek ve Şube Müdürü Ünsal Çetin de okulları ziyaret ederek öğrencilere başarı dileklerinde bulunmuşlardır.