İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kasım Ayı YÖGEP Toplantısı Gerçekleştirildi.
![Kasım Ayı YÖGEP Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/29154956_yogep_kasYm.jpg)
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Şube Müdürü Ünsal Çetin'in başkanlığında Bağarası Cemil Midilli İmam Hatip Müdürü Selçuk Dündar ve Müdür Yardımcısı Gülsel Koçak'ın katılımları ile Kasım ayı AİHL- İHO Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) toplantısı gerçekleştirilmiştir.
Toplantıda yönetim süreçlerinde işbirliği, okula aidiyet hissi, sürdürülebilir takım ruhu ve olumlu kurum kültürü oluşturma konuları ele alınmıştır.