İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Karşılama Töreni
Foça Jandarma Okul Komutanlığında düzenlenen bröve takma törenine katılmak üzere Foça İlçesini onurlandıran İçişleri bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, Ak Parti genel başkan yardımcısı sayın Hamza DAĞ ve değerli protokolünü, Foça girişinde düzenlenen karşılama töreninde, daire amirlerimiz ve Foça halkı ile birlikte" Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü" olarak karşılama töreninde yerimizi aldık. Sayın bakanımıza ve terörle mücadele eden tüm kahramanlarımıza saygılarımızı sunuyor, görevlerinde başarılar diliyoruz.![Karşılama Töreni](/meb_iys_dosyalar/2018_10/12220108_FB_IMG_1539369604527.jpg)