İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Karne Töreni
2017_2018 Eğitim Öğretim Dönemi ´ nin son günü Karne Töreni ,Yenifoça´da Foça Spor Lisesi & Recep Kerman Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi ´nde gerçekleştirildi. Törene Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN, Belediye Başkanı sayın Gökhan DEMİRAĞ, Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar. Saygı duruşu ve Istiklal Marşı´nın okunmasından ardından, tören okul müdürü sayın Levent KOYUNCU ´ nun günün anlam ve önemi hakkındaki konuşmasıyla devam etti. Öğrencilerin takdir ve teşekkür belgelerini veren protokol, öğrencilere başarıların devamını temenni ettiler. Spor Lisesi Futbol branşında okuyan öğrenciler seyircilere top teknikleri vuruş gösterileri ile Yeni Harman Dalı oyununu sergilediler.![Karne Töreni](/meb_iys_dosyalar/2018_06/08160630_IMG-20180608-WA0011.jpg)