İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kan Bağışı Semineri
İZMİR KANIM SANA FEDA İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türk Kızılay 'ı işbirliği ile düzenlenen proje kapsamında , Ege Bölge Kan Merkezi Müdürü Sayın Dr. Gökay GÖK'ın sununu ve İzmir Kan Bağış Merkezi Müdürü Sayın Dr. Burak YURDAKUL 'un katılımı ile ilçemizde görev yapan öğretmenlerimize , Reha Midilli Kültür Merkezinde eğitim verildi. Eğitimde ; * Kan Bağışı Bilinci oluşturmak * Öğrencileri Kızılay ile tanıştırmak * Düzenli ve yeni kan bağışçısı kazanmak amaçlandı. Kızılay Eğitimcileri ve öğretmenlerimize katılımların dan dolayı teşekkür ediyoruz.![Kan Bağışı Semineri](/meb_iys_dosyalar/2019_05/15000943_FB_IMG_1557867616801.jpg)