İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kadına Şiddet ve Önlenmesi Semineri
Gerenköy Kapali Spor Salonunda ilçe Sağlık Müdürü, Ilçe Milli Eğitim Müdürü , Ilçe Yerel Hizmetler Müdürü , Belediye Başkanının esi,Halk Eğitim Merkezi Mūdürü, Okul Mudurleri, Rehberlik öğretmenleri ,Öğretmenler ve halkın katılımıyla Turkiyede kadına siddet ve önlenmesi semineri verildi.izmir Barosundan Av.Figen MERDER Av.Yesra UYANIKOGLU ,Av.Başak KARACA seminere konuşmacı olarak katıldılar.![Kadına Şiddet ve Önlenmesi Semineri](/meb_iys_dosyalar/2018_05/19004511_FB_IMG_1526677142050.jpg)