İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaan Yükseltin Başarısı
MİNİK SPORCUMUZDAN ŞAMPİYONLUK Türkiye Karate Federasyonu bünyesinde Balıkesir İllerarası Karate turnuvası 9 Şubat 2019 tarihinde Balıkesir Şehit Turgut Solak kapalı spor salonunda gerçekleşti. Balıkesir İllerarası Karate turnuvasına Balıkesir, Bursa, Çanakkale, İstanbul, İzmir, Kütahya, Manisa, Uşak ve Yalova illerinden kulüp ve sporcular iştirak etti. Foça Reha Midilli İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi minik karateci Kaan Yüksel 2009 yaş +45 kilo 1. olarak altın madalya kazandı. Minik karateci Kaan Yüksel’ in babası ve Antrenörü Kudret Yüksel, turnuvalar sürecinde manevi destek veren Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar’ a teşekkür etti.![Kaan Yükseltin Başarısı](/www/images/mansetresim.png)