İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaan YÜKSEL 'in Yeni Başarısı
ÖĞRENCİMİZ İL ŞAMPİYONU Türkiye Karate Fedarasyonu faaliyet programında yer alan İzmir Karate İl Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu 15 Temmuz Şehitlerini Anma Karate İl Şampiyonası 27-28 Temmuz tarihlerinde İzmir Buca Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Reha Necla Midilli Ortaokulu 5. Sınıf öğrencimiz Kaan Yüksel 2009 doğum +45 kilo 1. olarak altın madalya ve 2009 doğum erkek kata kategorilerinde 3. Olarak gümüş madalya almıştır. Antrenörü Kudret Yüksel, 15 Temmuz Şehitlerini rahmet ile andıklarını belirtti. Öğrencimizi ve okulunu tebrik ederiz.![Kaan YÜKSEL 'in Yeni Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2019_07/29055417_FB_IMG_1564368227643.jpg)