İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstiklal Marşı Okuma Yarışması
Ilcemiz Ilkokullari arasında Ïstiklal Marşı okuma yarışması yapıldı .Foca Reha Midilli Anadolu Lisesi´nde yapilan yarışmaya Foça İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR, Okul Müdürleri,öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.Foça Reha Midilli Ilkokulu ´ndan Duru AKSU´nun birinci geldiği yarışmanın ödül töreni 12/Mart/2018 ´de yapılacak.![İstiklal Marşı Okuma Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2018_03/09195624_IMG-20180309-WA0006.jpg)