İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Sağlık Müdürlüğü İle Toplantı
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Sağlık Müdürlüğü biraraya gelerek ,okullarda sağlıklı beslenme, sağlıklı ve güvenli okul çevresi ve okulllarda sağlık hizmetleri konulariyla ilgili yapilan toplantıda paylaşımda bulundular.Toplantiya İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR, İlçe Sağlık Müdürü sayın İlhan GÜRBÜZ, İlçe Milli Eğitim ve Sağlık Müdürlüğü personelleri katıldılar.![İlçe Sağlık Müdürlüğü İle Toplantı](/meb_iys_dosyalar/2018_03/20200913_IMG-20180320-WA0001.jpg)