İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Öğrenci Meclis Başkanları Toplantisi
Ilce Okul Öğrenci Meclis Temsilcileri, Reha Midilli Anadolu Lisesi´nde toplandılar.Foça Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR ´in açılış konuşması ardından, Ilçe okul meclis temsilcileri başkanı Caner AKTAN uyuşturucu bağımlılığı ve Trafik konularında bilgi verdi.Tüm okul meclis temsilcilerinin söz aldığını toplantida temsilciler ,ilcemizde ve okullarımızda yapmak istedikleri konular üzerinde görüş bildirdiler.![İlçe Öğrenci Meclis Başkanları Toplantisi](/meb_iys_dosyalar/2018_03/09195409_IMG-20180309-WA0005.jpg)