İZMİR FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YÜKSEL AKAR'IN YILSONU MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ  YÜKSEL AKAR'IN YILSONU MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz,

Aileleriniz ve öğretmenlerimizle birlikte sizler eğitim camiamızın ortak paydasısınız. İçinizdeki insani ve vicdani değerlerinizi koruyarak, problem çözen, üreten, düşünen, yeniliklere açık, bilim ve teknolojide yetkin bireyler olarak yetiştirilmeniz için üstün bir gayret sarf ediyoruz. 2021-2022 eğitim öğretim yılında, kıymetli öğretmenleriniz bilgi ve tecrübeleriyle sizlerin yanında oldu. Tatil süresince eğlenmenizi, dinlenmenizi ve kitaplarla olan dostluğunuzu arttırmanızı tavsiye ediyor, sizleri sevgiyle selamlıyorum.

Saygıdeğer ve Fedakar Öğretmenlerimiz,

Sizler bu sürecin temel taşlarısınız. Öğrencilerimizi kendi evlatlarınızdan asla ayırmadan aynı duygusallıkla üzerlerine titrediniz. Öğretmenliğin bir meslekten çok daha fazlası olduğunu bir kere daha bizlere gösterdiniz, hepinize tek tek teşekkür ediyorum. 

Değerli Velilerimiz, 

Ortak geleceğimiz olan çocuklarımız için öğretmenlerimizle birlikte el birliğiyle çalışmaktayız. Yıl sonunda öğrencilerimizin karnelerindeki değerlendirmeler ne olursa olsun genellemeye dönüştürmeden, öğrencilerimizin hayatına en güzel etkiyi sunacak şekilde destek sağlayacağınızı umut ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yaz tatilinizi gönlünüzce geçirmenizi, yeni eğitim öğretim yılına hep birlikte coşkuyla okullarımızda, sınıflarımızda başlamayı temenni ederek herkese iyi tatiller diliyorum.

YÜKSEL AKAR

FOÇA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Fevzi Paşa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No.64 Foça/ İZMİR - 0232 812 11 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.