İZMİR FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman MENEK'in Ara Tatil Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman MENEK'in Ara Tatil Mesajı.

           

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman MENEK'in Ara Tatil Mesajı.

 

 

 

            2020-2021 Eğitim Öğretim yılının birinci dönemini bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayız. Küresel pandemi nedeniyle büyük çoğunluğunu uzaktan gerçekleştirdiğimiz  eğitim - öğretim faaliyetlerinde okulun, öğretmenin ve yüz yüze eğitimin değerinin daha net ortaya çıkmıştır. Ancak şartlar ne olursa olsun eğitimin mekân tanımadan da yapılabileceğini bizlere gösteren tüm öğretmenlerimize, eğitimcilerimize, okul yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Uzaktan derslerini titizlikle takip eden öğrencilerimize ve ailelerine de minnetlerimi sunuyorum.

            Karnenin gerçek bir başarı göstergesi olmadığı, anlık akademik durumun bir göstergesi olduğu unutulmamalıdır. Amacımız hem bu akademik başarıyı en üst seviyeye taşımak hem de çocuklarımızın milli ve manevi değerlerimize, üzerinde yaşadığımız vatana ve mensubu olduğumuz aziz millete sadakatle bağlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır. Bu bağlamda tatil dönemi bir fırsata çevrilmeli zihinsel ve bedensel olarak dinlenilmeli hem de şartlar elverdiğince kültürel ve sportif faaliyetlerle ilgilenilmelidir. Kitap okuma alışkanlıklarımız tatil dönemlerinde pekiştirilmelidir.

            İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tatil döneminde verimli geçirilmesi için ''Foça Akademi'' kapsamında öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize yönelik bir dizi etkinlik planladık. Tüm paydaşlarımızın etkinliklerimize katılımını arzu etmekteyiz.

            Daha sağlıklı bir ortamda sizlerle okullarda yüz yüze buluşmak temennisiyle tüm eğitim camiamıza ara tatilinin hayırlar getirmesini diliyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Süleyman MENEK

Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fevzi Paşa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No.64 Foça/ İZMİR - 0232 812 11 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.