İZMİR FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR'ın ''30 Ağustos Zafer Bayramı " Mesajı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR'ın ''30 Ağustos Zafer Bayramı " Mesajı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR'ın ''30 Ağustos Zafer Bayramı

      Aziz Milletimizin,  kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri ile bütünleşerek 30 Ağustos 1922'de elde ettiği büyük zaferin 100. yıldönümünü milletçe kutlamanın gurur ve mutluluğunu    yaşıyoruz.

       Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimiz, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk komutasında gösterdiği büyük kahramanlıklarla vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhu ile verdiği muhteşem bir mücadele ile büyük zaferi kazanmış ve bize bu güzel vatanımızı emanet etmiştir.
Milletçe bu emaneti her daim koruyacak her türlü tehlike ve tehdite karşı ülkemizi savunmaya devam edeceğiz. Devletine yürekten bağlı nesiller yetiştirme gayreti ve kararlılığı en temel hedefimiz olacaktır.
       Bu duygularla, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden Milli mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda edan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, milletimizin ve şanlı ordumuzun, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum. 

 

                                                                                                                                                                                                                                      

                                           Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü

                                       Yüksel AKAR

 

Fevzi Paşa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No.64 Foça/ İZMİR - 0232 812 11 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.