İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman MENEK'in Ara Tatil Mesajı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman MENEK'in Ara Tatil Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2022_04/08212033_WhatsApp_Image_2022-04-08_at_21.06.41.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman MENEK'in Ara Tatil Mesajı:
Okullarda eğitim ve öğretim faaliyetlerine mola verdiğimiz bu ara tatil döneminde, tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı ve dinlendirici bir tatil geçirmelerini diliyorum. Her zamanki heyecanımızla 18 Nisan'da okullarımızda buluşmak dileğiyle!