İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman MENEK 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Öncesi Okullarımızı Ziyaretlerde Bulundu.
![İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman MENEK 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Öncesi Okullarımızı Ziyaretlerde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/17170211_8c0d54c9-7ebe-45c2-8841-253b1c3b45ac.jpg)
İlçemizdeki okullarda 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı için hazırlıklar başlamıştır. Öğrencilerimizin sağlıklı koşullarda eğitim öğretim faaliyetlerine başlaması için yapılan çalışmalar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman MENEK tarafından bizzat ziyaret edilerek incelenmiştir.