İZMİR FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR'ın yarıyıl tatili dolayısıyla yayınladığı mesaj;

İlçe Milli  Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR'ın  yarıyıl tatili dolayısıyla yayınladığı mesaj;
İlçe Milli  Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR'ın  yarıyıl tatili dolayısıyla yayınladığı mesaj;

 

Sevgili öğrencilerimiz,

            2022/2023 Eğitim Öğretim Yılının ilk yarısını tamamlamış bulunuyoruz. Öncelikle bugün karne heyecanı yaşayan tüm öğrencilerimize sevgilerimi iletiyorum. Ben de sizinle beraber bu heyecanı paylaşıyor ve sizlerle aynı sevinci yaşıyorum. Bütün dönem boyunca gösterdiğiniz azim ve çalışmanın ilk değerlendirmesi bu karnelerinizdedir. Bu sonuçlar size ikinci dönem için eksiklerinizi ve güçlü yanlarınızı görme açısından iyi bir fırsat. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğinize eminim.

            Tatilinizi dinlenerek, ailenizle vakit geçirerek ve bol bol sosyal kültürel faaliyetlerle, gönlünüzce geçirmenizi temenni ediyorum. Ayrıca her zaman olduğu gibi bu tatil döneminde de bol bol kitap okumayı ihmal etmeyin. Unutmayın, sizler geleceğimizin mimarları, biz büyüklerin de en büyük umutlarısınız.

Değerli Meslektaşlarım,

            Eğitim ve öğretim dönemi boyunca, güçlü yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için gösterdiğiniz üstün gayretten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi yarınlara hazırlarken ortaya koyduğunuz özveri her türlü takdirin üzerindedir. Milli Eğitim camiası olarak her zaman olduğu gibi önümüzdeki dönemlerle de öğrencilerimiz için en iyisini en güzel şekilde yapmaya devam edeceğiz.

Kıymetli Velilerimiz,

            Çocuklarımız, bizim en değerli varlıklarımızdır. Onlar için ne kadar çok çalışsak azdır. Sizlerin de bu bilinçle her zaman olduğu gibi geride bıraktığımız eğitim ve öğretim döneminde de çocuklarınızın yanında olduğunuzun farkındayız. Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları hepimizin ortak hedefidir.

            Kısa bir süre için çocuklarımızı size emanet ediyoruz. Bu süreyi evlatlarımızla bol bol vakit geçirmenizi temenni ediyor, hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi bildiriyorum.

            2022/2023 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönemini tamamladığımız bugünde, sevgili öğrencilerimizi, değerli meslektaşlarımı ve kıymetli velilerimizi kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.  Sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak 6 Şubatta tekrar buluşmak ümidiyle. İyi tatiller...

Yüksel AKAR

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

Fevzi Paşa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No.64 Foça/ İZMİR - 0232 812 11 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.