İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ilce Milli Eğitim Müdürlüğü´nde Makam Devri
FOÇA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ´NDE MAKAM DEVRİ YAPILDI Bağarası Cemil Midilli Ilkokulu öğrencilerinden Aybike ÖZDEN Milli Eğitim Müdürü ve Elvan Keleş ile Muhammed NAHSEN Şube Müdürü olarak koltuklarına oturdular.Okul müdürü Sevil EFE ve öğretmenleri Tuğba ERDOĞAN ile İlçe MEM ´e gelen öğrenciler hem makam devri ile koltuklarına oturdular hemde İlçe Milli Eğitim müdürü sayın Yüksel AKAR´ dan Milli Eğitim Müdürlüğü hakkında bilgi aldılar.![Ilce Milli Eğitim Müdürlüğü´nde Makam Devri](/meb_iys_dosyalar/2019_04/22184029_FB_IMG_1555945011021.jpg)