İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ilce MEM Ozel Buro Düşünmeyi Düşünmek Seminerinde
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro olarak eğitimin öneminin farkındayız ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Eğitimde reform girişimi sonucu oluşmuş,farklı disiplinlerdeki ögretmenleri buluşturma amacında olan , Öğretmen Ağı Projesi yürütücülüğünde gerçekleşen , "Düşünmeyi Düşünmek " eğitim çalışmasında idik. TANIŞTIK BİRBİRİMİZDEN BESLENDİK VE ÜRETTİK. Bilinenlerin yeterli olmadığını ,kendimizi her daim geliştirmenin ne kadar önemli olduğunu kavradık. Tüm eğitmenlere paylaşımları için teşekkürler.![Ilce MEM Ozel Buro Düşünmeyi Düşünmek Seminerinde](/meb_iys_dosyalar/2018_10/28003234_FB_IMG_1540675626737.jpg)