İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Haziran Ayı Vatandaşla Buluşma
HER AY DÜZENLENEN VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI YENİKÖYDE YAPILDI. Foca Kaymakamligi tarafından her ay düzenlenen vatandaşla buluşma toplantısı Yeniköyde yapıldı.Toplantıya Foca Kaymakamı Sayın Ali CETIN, Foca Belediye Başkanı Sayın Gökhan DEMİRAĞ , ilce Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR, Jandarma Komutani, Kurum Amirleri, Muhtarlar ve köy halkı katıldılar. Toplantıda vatandaşlar yetkililere dilek ve şikayetlerini ilettiler.![Haziran Ayı Vatandaşla Buluşma](/meb_iys_dosyalar/2018_06/06040152_FB_IMG_1528246257168.jpg)