İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Haziran Ayı Kozbeyli Okulu´nda Vatandaşla Buluşma
Kozbeyli ilkokulunda Vatandaşla buluşma toplantısı yapıldı.Toplantıya öğretmenler okul aile birliği üyeleri okul müdürü ve veliler katıldılar.Toplantıda öğretmenlerin ve velilerin istek ve şikayetleri dinlendi.okul müdürünün okul icin yaptırdığı tarihi mirasa saygı çerçevesinde yaptirdigi çeşme ve organik hobi bahcesi gezildi.![Haziran Ayı Kozbeyli Okulu´nda Vatandaşla Buluşma](/meb_iys_dosyalar/2018_06/06041326_FB_IMG_1528247225729.jpg)