İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitimi Planlama İşbirliği Komisyonu Toplantısı
İİlçe Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitimi Planlama İşbirliği Komisyonu Toplantısı, Kaymakamlık Toplanti Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Foça Belediye Başkanı ´ ni temsilen sayin Oğuzhan ÇAKIR, Askeri Birlik Temsilcisi sayın Selim KAHVECİ, Maarif Müfettişi sayın Yurdagül EREN, Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Tur. Fak. Dekan vekili sayin Yrd.Dr. Asli Emine OZEN, Foça Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Foça Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Beyhan GÖKDEMİR, Foça Halk Eğitim Müdürü sayın Kemal BULUT, Daire Amirleri, Okul Müdürleri ve Sendika Temsilcileri katıldılar.![Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitimi Planlama İşbirliği Komisyonu Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2018_01/11180510_IMG-20180111-WA0007.jpg)