İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayat Boyu Öğrenme Komisyon Toplantısı
Foça İlçe Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı yapıldı. Foça Kaymakamı Sayın Ali Çetin başkanlığında gerçekleşen toplantıda ilçemizdeki hayat boyu öğrenme çalışmaları kapsamında yürütülen faaliyetler değerlendirildi. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün bir yıllık faaliyetlerinin sunumunun da yapıldığı toplantı ,hayat boyu öğrenme alanında geleceğe dönük olarak alınan kararların ardından tamamlandı.![Hayat Boyu Öğrenme Komisyon Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_08/30004644_FB_IMG_1567083127324.jpg)