İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÖRSEL SANATLAR VE TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI
Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR ilçenin Görsel Sanatlar ve Teknoloji Öğretmenleri ile toplantı yaptı. Toplantıda Foça ´ nın tarihi ve kültürel zenginliklerine değinen Müdürümüz öğrencilerimizin, Foça´daki sözkonusu değerleri öğrenmeleri ve farkındalık yaratacak olan çalışmaları yapabilmelerin de, Öğretmenlerimizin öğrencileri yönlendirmelerinin öneminin büyük olduğunu vurguladı. Sonuç olarak toplantıda , Mayıs ayına kadar öğrencilerimizin icinde yasadiklari Foça ve çevresinin tarihi ve kültürel varlıklarını tanıma ve Foca´nin değerlerini tanitacak nitelikte yapılacak eserler üretmeleri için çalışmalar yapılmasına karar verildi.![GÖRSEL SANATLAR VE TEKNOLOJİ TASARIM ÖĞRETMENLERİ İLE TOPLANTI](/meb_iys_dosyalar/2018_02/28161010_20180227_155946.jpg)