İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gerenkoy Ilkokulu´nda Etkinlik
2018-2019 eğitim öğretim yılı 1. Dönem sonu etkinlikleri kapsamında Türk Kızılayı ve Birleşmiş Milletler Uluslararası Göç Örgütü işbirliğiyle Gerenköy Çok Amaçlı Spor Salonunda Gerenköy İlkokulu ve Gerenköy Ortaokulu öğrencilerine yönelik konser etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlikte öğrenciler “Şubadap Çocuk Grubu” ve “Moyo Masal Tiyatrosu” ile keyifli zaman geçirdi. Tahta bacak ve pandomim gösterileriyle öğrenciler ilk döneme veda etti ☺![Gerenkoy Ilkokulu´nda Etkinlik](/meb_iys_dosyalar/2019_01/18000856_FB_IMG_1547759069652.jpg)