İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gerenkoy İlkokulu ve Gerenkoy Ortaokulu´na Ziyaret
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası kutlamaları dolayısı ile okul ziyaretlerimiz sürerken Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN in başkanlığında Foça Belediye Başkan Vekili Sayın Beyhan TÜRKER, Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR Gerenköy Ortaokulu ve Gerenköy İlkokulunu ziyarette bulundu. Gerenköy Ortaokulu Müdürü Sayın Ali ÖZTÜTÜNCÜ Reha Necla Midilli Vakfı tarafından yenilenen okulumuzu gezdirirken Foça Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN eğitime gösterdikleri duyarlılık ve katkılarından dolayı Reha Necla Midilli Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Haydar ÇELEBİ ve saygı değer eşlerine teşekkür plaketini sundu. Ali Haydar ÇELEBİ eğitim için her zaman göreve hazır olduklarını ifade etti.![Gerenkoy İlkokulu ve Gerenkoy Ortaokulu´na Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_09/18001542_FB_IMG_1537218360563.jpg)