İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Finali ve Ödül Töreni Yapıldı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılan unutulmaya yüz tutmuş Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliğinin Final Yarışları ve ödül töreni bugün gerçekleştirildi. Dereceye girenler: Yıldızlarda: 1.Gerenköy Ortaokulu 2.Necla Midilli Merkez Ortaokulu 3.Reha Necla Midilli Ortaokulu Küçüklerde: 1.Reha Necla Midilli Ortaokulu 2.Necla Midilli Merkez Ortaokulu 3.Gerenköy Ortaokulu Mendil Kapmacada: 1.Bağarası Cemil Midilli İlkokulu 2.Gerenköy İlkokulu 3.Bedia Midilli İlkokulu şeklinde oldu. Öğrencilerimize sırasıyla Ilçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel AKAR, ilce Milli Eğitim Şube Müdürü Haluk DEMİRAĞ ve Ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yunus EMRESEZER kupalarını verdiler.![Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Finali ve Ödül Töreni Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_04/20225531_FB_IMG_1555766547143.jpg)