İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Foca´da Mesleki Kariyer Günleri Devam Ediyor
Foça ´da Kariyer Günleri Devam Ediyor Foça Ilçe Milli Eğitim müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Günleri Projesi kapsamında, Foça Reha Midilli Anadolu Lisesi öğrencileri öğretmenleriyle birlikte , Foça Adliyesi Duruşma Salonu´nda toplandılar.Durusma salonunda Foça Cumhuriyet Savcısı Sayin Hakan BOZKURT ile hakime Sayın Zeynep GENÇ öğrencilere Savcılık, Hakimlik,Avukatlık, Noterlik meslekleri ile Hukuk fakültesini kazanma ve hukuk okuma konularinda bilgi verdiler.Öğrencilerimize verdikleri değerli bilgiler ve paylaşımları için Sayın Savcı Hakan BOZKURT ile Hakime Sayın Zeynep GENÇ´e Ilce Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çok teşekkür ederiz.![Foca´da Mesleki Kariyer Günleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2019_02/19004236_20190218_134711.jpg)